Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 5 % na vše nezlevněné do 15. 3. 2020 QS6Z36VM V obchodě kabelecky.cz

Zavřít

Menu

Školní batoh 5x jinak

Hola, hola, škola volá! Prázdniny jsou v plném proudu, ani se nenadějeme a je tu začátek nového školního roku. Jsou vaše děti připravené? Pořádný školní batoh je základ. A u nás jich najdete až až. Shrnuli jsme pro vás 5 typů školních batohů, mezi kterými si určitě vyberete, ať už máte doma prvňáčka či ostříleného školáka. Tak hurá do toho.

Školní batoh 5x jinak @ instagram.com/bagmastercz/

Školní aktovka

Aktovka je ideální volbou pro ty nejmenší školáky. Za poslední roky se navíc aktovky hodně posunuly vpřed a stávají se čím dál oblíbenější. Jejich typický obdélníkový tvar zůstal, za to ale mají mnohem více kapsiček a přihrádek, které se malému školákovi zajisté hodí. A co hlavně - současné aktovky nabízí dostatečnou oporu pro dětská záda a zajišťují tak jejich zdravý vývoj také do budoucna. Nezbytností je také variabilita aktovky tak, aby si ji každé dítě nastavilo dle svých potřeb. Tuto variabilitu zajišťují zejména nastavitelné popruhy na ramenou a taktéž nastavitelný hrudní pás.

Zobrazit další produkty

Školní batoh

Batoh ocení již spíše trochu větší školáci. Krásně padne dětem na prvním, ale i druhém stupni. Pro nás je školní batoh zlatou střední cestou mezi aktovkou a studentským batohem. Školní batohy bývají zpravidla barevné, často s motivy, které mají školáci rádi. Tyto batohy je ale vhodné nakupovat spíše s univerzálním potiskem, neboť se předpokládá, že budou růst spolu s dítětem. Jsou také velmi praktické. Nechybí spousta kapes a oddělený vnitřní prostor. Na straně najdete také kapsu na láhev. Školní batohy jsou vyrobeny školákům přímo na míru. Důraz je kladem mimo jiné i na jejich výdrž, pevné dno a konstrukci.

Zobrazit další produkty

Studentský batoh

Studentské batohy už jsou pro velké kluky a holky. Přestože proporčně jsou řešeny povětšinou stejně, jako ty školní, u studentských batohů je kladen velký důraz na design. Použity jsou především jednoduché motivy, případně jedna barva. Neméně důležité je u studentských batohů kvalitní zpracování.
Velkou výhodou těchto batohů je, že již nejsou vyloženě „školní“. Můžete je proto bez problémů využít i na výlety, sportovní aktivity a mnoho dalšího.

Zobrazit další produkty

Batoh na notebook

Batohy na notebook už jsou pro opravdu velké školáky. Tyto batohy bývají zpravidla rozděleny na 2 části, z nichž jedna je tzv. užitková, určená pro běžné věci a druhá část je více chráněná, aby zamezila poškození notebooku. Tyto batohy jsou vyrobeny z pevnějšího materiálu a kapsa na notebook zpravidla nesahá až na úplné dno batohu. Kvalitní zádový systém je samozřejmostí.

Zobrazit další produkty

Sportovní batoh

I sportovní batoh se dá nosit do školy. Ano, není k tomu primárně uzpůsobený, ale dnes má již většina sportovních batohů také hrudní pás, nastavitelné popruhy i anatomicky tvarovaná záda.

Zobrazit další produkty

9. 8. 2019

Nahoru