Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

O nás

Jsme český vyhledávač cestovních zavazadel Bagis.cz, který pro vás shromažďuje cestovní kufry, batohy a tašky. Denně spojujeme kupující s mnoha českými e-shopy a značkami nabízejícími cestovní zavazadla. To vše s cílem zprostředkovat pro vás jejich nabídku na jednom místě. Díky našim chytrým webovým stránkám již nemusíte při hledání cestovních zavazadel prohlížet nabídky jednotlivých e-shopů zvlášť. Tuhle práci totiž uděláme za vás. Stačí si na Bagis.cz najít požadovaný produkt a jedním klikem se dostanete na e-shop, který tento produkt nabízí. A poté už stačí jen objednat a užít si svůj nákup. Ano, hledání cestovních zavazadel ještě nikdy nebylo jednodušší.

  • Bagis.cz

    Vyhledáte

  • Objednáte

  • Vyzvednete

  • Užijte si nákup

Na Bagis.cz můžete najít několik tisíc cestovních zavazadel nejrůznějších velikostí, barev, tvarů i materiálů. Ať už hledáte zavazadlo pro sebe či pro vaše ratolesti, zajisté najdete to pravé. Nabídku produktů navíc denně aktualizujeme, takže vám zajisté neunikne žádná novinka nebo sleva.

Zajímá vás svět cestovních zavazadel trochu více? Zabrouzdejte si na našem blogu. Pravidelně pro vás totiž připravujeme rady, tipy a zajímavosti týkající se cestovních zavazadel, které by vám neměly uniknout.

Máte dotazy? Neváhejte nás prosím kontaktovat na info@bagis.cz. Budeme rádi za každý dotaz či připomínku. Pokud máte dotaz na konkrétní produkt, kontaktujte prosím příslušný e-shop.

Nahoru