Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 5% na vše do 10.6. QS6Z36VM V obchodě kabelecky.cz

Zavřít

Menu

Dětský batoh 5x jinak

Začátek školního roku už je sice dávno pryč, ale správný čas na potěšení dítěte novým batůžkem je vždy. Batohy, jak nám určitě děti dají zapravdu, totiž nejsou jenom na nošení učebnic. Existuje jich spousta typů a každý si zajisté najde své využití. Mrkněte, jaké dětské batohy můžete najít právě na Bagis.cz.

Dětský batoh 5x jinak

1. Školní batohy

Nejdříve si představíme pravděpodobně nejznámější typ batohů, kterým se nevyhne asi žádné dítě, ty školní. Při nákupu školních batohu byste měli dbát na to, aby byl dostatečně velký, dobře tvarovaný, aby se dítěti líbil a tak dále. Ostatně, vše potřebné je shrnuto v našem článku „Jak vybral ten správný školní batoh“.

Tip: Oblíbené značky školních batohů jsou Bagmaster  a Ergobag.

2. Turistické

Milujete turistiku a chcete této lásce naučit i vaše dítě? Nebo jen potřebuje baťůžek na výlety do přírody? Ať už je to jakkoli, krásný dětský turistický batoh se určitě bude hodit.

Tip: Skvělé turistické batohy pro děti nabízí například značky Deuter, BollOsprey nebo také Vaude.

3. Zvířecí

Asi každé dítě miluje zvířátka, tak proč nepořídit i batůžek ve tvaru jeho oblíbeného zvířátka? S tak roztomilými zvířecími batůžky budou vaše děti i usínat. Co myslíte? Za nás ideální způsob, jak naučit ty nejmenší nosit si své věci sami.

Tip: Překrásné dětské zvířecí batůžky nabízí mimo jiné i značky Affenzahn  a Lifeventure.

4. Palubní batůžky a kufry

Chystáte se na dovolenou nebo výlet letadlem? Nebojte se vzít svého potomka také a rovnou mu pořiďte i vlastní zavazadlo. Cestování ho tak bude mnohem více bavit. Vyberte si z nádherných kufrů či batohů na kolečkách ten pravý.

Tip: Super dětské kufry značky Heys  a batohy Baggymax.

5. Pro větší děti

Máte doma puberťáka? Toho už zvířecím batůžkem asi nepotěšíte, ale nezoufejte. Pro ty větší můžete na Bagis.cz  najít spoustu batohů, jaké si jen budou přát. Malé, větší, minimalistické, živější..není problém.

Tip: Krásné a stylové batohy najdete mimo jiné od značky Herschel Supply či Emipo.

19. 11. 2018

Nahoru