Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Velikonoční sleva - 20 % na všechny novinky VELIKONOCE 19 V obchodě urbanstore.cz

Zavřít

Menu

Zpět do formy s novou sportovní taškou

Také se chystáte splnit své novoroční předsevzetí a dostat se zpátky do formy? A už máte přichystanou sportovní tašku? Že ne? Motivujte se do začátku novou, stylovou, sportovní taškou, která vám bude denně zpříjemňovat dřinu v posilovně.

Zpět do formy s novou sportovní taškou

Na co sportovní taška?

Někdo si může říct „ Na co potřebuji sportovní tašku?“ „Hodím věci do igelitky a jdu. “ Ano, i takhle by to šlo, ale není lepší chodit do posilovny či na tréninky stylově? A navíc „igelitka“ vám sportovní oblečení, obuv a pomůcky neoddělí tak, aby se o sebe neušpinily a nezničily. A ani nemluvme o obrovské pohodlnosti sportovních tašek, u kterých si můžete nastavit popruh dle libosti, hodíte na rameno a je to.
Velkou výhodou sportovních tašek je také jejich objem, bývají zpravidla větší, aby se do nich vešlo sportovní oblečení, obuv, pití, ručník a další nezbytné pomůcky. A, všichni sportovci zajisté potvrdí, není nic lepšího než mít denně přichystanou sportovní tašku, kterou chňapnete a běžíte cvičit.

Pří výběru sportovní tašky je nezbytné brát v potaz zejména to, jaký sport provozujete a co všechno k němu potřebujete. Jinak se bude balit člověk do posilovny a jinak hokejista na trénink.
Co se vzhledu týče, můžete se odvázat. U sportovních tašek jsou trendy barevné a divoké vzory, které si běžně nepořídíte.

Pár takových tu pro vás máme. A vybere si opravdu každý.

Puma

Všem známá německá značka Puma se již řadu let specializuje na výrobu sportovního oblečení, doplňků a obuvi. Její sportovní tašky jsou proto zárukou kvality a skvělého designu. Pro tyto tašky je typický znak pumy na přední straně, případně přímo nápis PUMA.

Sportovni tašky značky Puma

Zobrazit další produkty

Salomon

Tato francouzská značka je specializuje na výrobu outdoorového vybavení a oblečení. Mimo jiné v jejím sortimentu najdeme také krásné sportovní tašky vyrobené z pevného a hlavně nepromokavého materiálu.

Sportovni tašky značky Salomon

Zobrazit další produkty

Under Armour

Na Bagis.cz může najít také krásné sportovní tašky americké značky Under Armour, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vybaveny mnoha kapsami. Vybrat si můžete z vícero barevných provedení.

Reebok

Tato americká společnost, dnes už dceřiná společnost firmy Adidas, se pyšní opravdu krásnými, sportovními taškami. Tyto velmi kvalitní, cenově dostupné tašky s nastavitelným popruhem a měkkou vložkou padnou do oka snad každému.

Sportovni tašky značky Reebok

Zobrazit další produkty

Nevybrali jste? Mrkněte na všechny sportovní tašky, které můžete najít na Bagis.cz

14. 1. 2019