Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

Zpět do formy s novou sportovní taškou

Také se chystáte splnit své novoroční předsevzetí a dostat se zpátky do formy? A už máte přichystanou sportovní tašku? Že ne? Motivujte se do začátku novou, stylovou, sportovní taškou, která vám bude denně zpříjemňovat dřinu v posilovně.

Zpět do formy s novou sportovní taškou

Na co sportovní taška?

Někdo si může říct „ Na co potřebuji sportovní tašku?“ „Hodím věci do igelitky a jdu. “ Ano, i takhle by to šlo, ale není lepší chodit do posilovny či na tréninky stylově? A navíc „igelitka“ vám sportovní oblečení, obuv a pomůcky neoddělí tak, aby se o sebe neušpinily a nezničily. A ani nemluvme o obrovské pohodlnosti sportovních tašek, u kterých si můžete nastavit popruh dle libosti, hodíte na rameno a je to.
Velkou výhodou sportovních tašek je také jejich objem, bývají zpravidla větší, aby se do nich vešlo sportovní oblečení, obuv, pití, ručník a další nezbytné pomůcky. A, všichni sportovci zajisté potvrdí, není nic lepšího než mít denně přichystanou sportovní tašku, kterou chňapnete a běžíte cvičit.

Pří výběru sportovní tašky je nezbytné brát v potaz zejména to, jaký sport provozujete a co všechno k němu potřebujete. Jinak se bude balit člověk do posilovny a jinak hokejista na trénink.
Co se vzhledu týče, můžete se odvázat. U sportovních tašek jsou trendy barevné a divoké vzory, které si běžně nepořídíte.

Pár takových tu pro vás máme. A vybere si opravdu každý.

Puma

Všem známá německá značka Puma se již řadu let specializuje na výrobu sportovního oblečení, doplňků a obuvi. Její sportovní tašky jsou proto zárukou kvality a skvělého designu. Pro tyto tašky je typický znak pumy na přední straně, případně přímo nápis PUMA.

Salomon

Tato francouzská značka je specializuje na výrobu outdoorového vybavení a oblečení. Mimo jiné v jejím sortimentu najdeme také krásné sportovní tašky vyrobené z pevného a hlavně nepromokavého materiálu.

Under Armour

Na Bagis.cz může najít také krásné sportovní tašky americké značky Under Armour, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vybaveny mnoha kapsami. Vybrat si můžete z vícero barevných provedení.

Reebok

Tato americká společnost, dnes už dceřiná společnost firmy Adidas, se pyšní opravdu krásnými, sportovními taškami. Tyto velmi kvalitní, cenově dostupné tašky s nastavitelným popruhem a měkkou vložkou padnou do oka snad každému.

Nevybrali jste? Mrkněte na všechny sportovní tašky, které můžete najít na Bagis.cz

14. 1. 2019

Nahoru