Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 5 % na vše nezlevněné do 31. 1. 2020 QS6Z36VM V obchodě kabelecky.cz

Zavřít

Menu

Topgal

Něco málo o Topgal

  • Přes 25 let zkušeností
  • Český výrobce
  • Široká nabídka dětských batohů
  • Několikanásobný vítěz ShopRoku
  • Šternberk

Společnost Topgal, a.s. vznikla již v roce 1993. Z původní specializace firmy na koženou galanterii poměrně rychle sešlo a přes výrobu turistických batohů se společnost dostala až ke školním batohům a doplňkům, v čemž je dodnes přeborníkem.

Společným znakem pro všechny produkty Topgal je zajímavý a neotřelý design. A jak už asi tušíte, Topgal není jen o školních batozích. V jejich sortimentu můžete najít třeba i pouzdra a penály, batohy na volný čas či fashion batohy. V nabidce nechybí ani nejrůznější příslušenství do školy jako třeba pláštěnky, boxy na svačinu a zástěry do výtvarné výchovy.

Cíl této společnosti je poměrně jednoduchý. A sice poskytnout zákazníkům designově netradiční produkt v té nejvyšší kvalitě za přijatelnou cenu spolu s perfektní službou zákazníkovi k tomu. Jedinečné školní batohy Topgal a mnoho dalšího máte možnost zakoupit na mnoha místech. Zejména tedy v podnikové prodejně Topgal ve Šternberku nebo také ve spoustě obchodech po celé ČR. Produkty Topgal najdete dokonce i v zahraničí! Své dceřinné společosti má totiž i v Maďarsku, na Slovensku či v Polsku.

  • Skvělý poměr cena/kvalita

  • Spokojenost zákazníků

  • ShopRoku 2016

  • Vše skladem

Vítěz ShopRoku

Vítěz ShopRoku

Spokojenost s nákupem zaručena! E-shop Topgal.cz získal mimo jiné prestižní ocenění ShopRoku 2016 v kategorii Dětské zboží. Kouzelné na tom je, že o výherci nerozhodla pouze odborná porota, ale také reální zákazníci e-shopu, kteří měli možnost posílat svému příznivci hlasy. Vítězsví ale nebyla náhoda. Topgal totiž získal ocenění již dříve v sekci móda a oblečení, a to hned 6x.

O prestižnosti tohoto ocenění hovoří také fakt, že soutěž je pořádána společností Heureka Shopping, s.r.o, která provozuje známého nákupního rádce Heureka.cz. A co si vlastně zákazníci pochvalují nejvíce? Nejvíce oceňují spolehlivost, krátké dodací lhůty zboží, ochotu poradit i schopnost pružně reagovat při vzniku problému.

25 let zkušeností

25 let zkušeností

Své 25. výročí firma oslavila opravdu stylově. Připravila totiž krásné video představující zákazníkům jak kousek z historie podniku, tak i současnost. Nechala si nahlédnout do „soukromí“ a představila tak administratvní zázemí společnosti, skladové prostory i stylovou podnikovou prodejnu.

Nezahálí ani propagace samotné značky American Tourister, přestože má již leta jiného majitele. Ba naopak! Jak jste se již dočetli výše, American Tourister vede mimo jiné také velmi úspěšnou kampaň s nejlepším fotbalistou světa Christianem Ronalden, čímž jasně ukazuje, že má ve světě cestovních zavazadel stále co říci.

TOPGAL pomáhá dětem

TOPGAL pomáhá dětem

Krásným gestem společnosti Topgal je také navázání spolupráce s nadací Malý Noe v Olomouci. Díky této spolupráci tak zakoupením každého produktu Topgal přispějete na dobrou věc a pomůžete potřebným. Tím ale tato spolupráce nekončí. Topgal se účastní i dalších projektů. Jedním z nich je například účast při vysazení háje Malého Noe nad Velkým Týncem.

Nadace Malý Noe, která vznikla již v roce 2007, usiluje o aktivní pomoc dětem vyrůstajícím a žijícím bez náležité péče svých biologických rodičů. Ať už jejich rodiče zemřeli, týrali je, zneužívali či opustili. Tato nadace dále pomáhá i zdravotně znevýhodněným dětem.

Nahoru