Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

Titan

Něco málo o Titan

  • Na trhu od r. 1983
  • Osvědčená německá firma
  • Náročné testování kvality
  • Známá po celém světě

Německá firma Titan založená roku 1983 v Hamburku v současnosti působí jako celosvětově známý výrobce moderních, inovativních a odolných cestovních zavazadel, které splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu i moderní vzhled.

Odolná konstrukce, kvalitní materiály, inovace, nízká hmotnost a maximální důraz na praktické využití. To jsou základní pilíře filozofie značky Titan, která vyváží své produkty do více než 30 zemí světa a patří mezi přední dodavatele zavazadel na evropský trh. Výrobky procházejí několika testy kvality, jež simulují nejnáročnější podmínky, kterým může být zavazadlo při cestování vystaveno. Inovativní konstrukce a materiály spolehlivě ochrání vaše cennosti a usnadní vám díky intuitivní a praktické manipulaci život na cestách.

V sortimentu značky najdete skořepinové i textilní kufry, batohy, tašky a kosmetické kufříky. U všech můžete kromě spolehlivosti počítat se skvělým poměrem cena/výkon a vytříbeným vzhledem, o který se starají designéři přímo v Německu. Titan sleduje nejnovější trendy a myslí na kvalitu i na potřeby zákazníků. Úspěch sklidila například řada ikonických kufrů X2, jež se objevila v TV seriálech Teorie velkého třesku a Zoufalé manželky. V roce 2019 oslnil Titan dámskou kolekcí zavazadel BARBARA & TITAN, kterou navrhla speciálně pro dámy německá star Barbara Schöneberger.

  • Odolné materiály

  • Atraktivní design

  • Praktická konstrukce

  • Široký sortiment

Světový hráč

Světový hráč

Zavazadla Titan si zákazníci mohou zakoupit ve více než 40 zemích světa. Po celém světě má Titan navíc 25 „vlajkových obchodů“. To ale není vše. Produkty Titan můžete najít i v mnoha dalších obchodech prostřednictvím sítě distributorů, se kterými Titan spolupracuje. Povětšinou se jedná o špičkové obchodní domy a speciální maloobchodníky. Dále Titan vyrábí také velmi unikátní zavazadla pro partnery jako například Bosch, Audi, Jaguar, Hugo Boss, Porsche, Lufthansa a další.

Odborníci v Titan

Odborníci v Titan

Tým Titan tvoří odborníci na slovo vzatí. Specialisté na design, kvalitu, funkčnost a další obory spojily své síly a vytvářejí jedinečná a stylová zavazadla, která zaujmou mimo jiné také skvělým výkonem. Kvality produktů této Hamburské značky oceňují spotřebitelé v nejrůznějších koutech světa. A ne jen spotřebitelé. Titan vyhrát také nejednu prestižní soutěž.

Titan v The Big Bang Theory a Desperate Housewives

Titan v The Big Bang Theory a Desperate Housewives

Velmi zajímavý byl počátek klasického modelu kufru Titan, konkrétně modelu X2, který se objevil hned ve dvou velmi populárních televizních seriálech. Kufr Titan X2 jste mohli zahlédnout jak v seriálu Zoufalé manženky neboli „Desperate Housewives“, tak také v oblíbené Teorii velkého třesku, tedy „The Big Bang Theory“.

Nahoru

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/functions.php(4757): ob_end_flush() #2 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/class-wp-hook.php(292): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/load.php(1072): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178