Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

CabinZero

Něco málo o CabinZero

  • Zakladatel Neil Varden
  • Inovativní design
  • Společenská odpovědnost
  • Reakce na změny rozměrů palubních zavazadel
  • Charitativní projekty v rozvojových zemích

Od cestovatele pro cestovatele. Britská značka palubních batohů CabinZero vznikla v roce 1993. Její zakladatel, Neil Varden, založil konstrukci a design produktů na vlastních cestovatelských zkušenostech.

První nápad na ideální cestovní batoh začal klíčit v mysli Neila Vardena již v roce 1993, kdy se vydal poznávat Indii s batohem na zádech. Cesta mu, jak sám řekl, změnila život, ovšem batoh, s nímž cestoval, za moc nestál. O 6 měsíců později vyrazil Neil znovu do světa. Na expedici do Indie si pořídil krosnu s vnějším rámem, která se ale během cesty rozpadla. I proto se Neil začal více zabývat tím, jak by mělo vypadat ideální cestovní zavazadlo, aby se na něj dalo skutečně spolehnout.

Po zkušenostech s cestováním s krosnou, kufrem i různými batohy došel Neil k závěru, že nejvíce osvobozující je cestovat nalehko. S příručním zavazadlem nemusíte čekat na letišti na odbavení a neplatíte žádné poplatky. Čím menší zavazadlo máte, tím rychlejší je i letištní kontrola. Když se Neilovi nepodařilo najít žádný batoh, který by odpovídal jeho požadavkům, rozhodl se vytvořit si vlastní. Po zavedení maximálních povolených rozměrů pro palubní zavazadla tak vznikl vůbec první model palubního batohu “bez potíží” podle hesla “Cabin Sized, Zero Hassle”.

  • Kabinová velikost

  • Prodloužená záruka 10 let

  • Uzamykatelné zipy

  • Nízká hmotnost

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Značka CabinZero usiluje o to, aby její produkty byly kvalitní a nezávadné jak pro zákazníky, tak pro životní prostředí. I proto se snaží zajistit důslednou kontrolu v každé fázi výroby. Veškeré materiály navíc prochází regulačními testy v Evropě, např. REACH. Díky odolnému materiálu a kvalitnímu zpracování mají batohy delší životnost, což značně snižuje dopad výroby na životní prostředí a pomáhá zajistit udržitelný vývoj.

V CabinZero se starají také o dodržování férových pracovních podmínek svých zaměstnanců. Společnost se od roku 2018 angažuje v několika charitách podporující udržitelný turismus.

CabinZero a charita

CabinZero a charita

Že v CabinZero nejsou lhostejní, dokazuje mimo jiné také fakt, že se již od roku 2015 snaží podporovat nejrůznější charitativní projekty v rozvojových zemích. Tato pomoc probíhá zejména prostřednictvím podpory cestování a udržitelného turismu v těchto zemích. Dalším, poměrně velkým, cílem CabinZero do budoucna je zajistit realizaci vzdělávacích programů, které budou určeny místním obyvatelům. Toho chtějí v CabinZero dosáhnout převážně prostřednictvím prodeje speciálních limitovaných řad batohů, s tím, že výtěžek z prodeje každého tohoto batohu poputuje na výše zmíněné dopročinné účely.

Nahoru

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/functions.php(4757): ob_end_flush() #2 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/class-wp-hook.php(292): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-includes/load.php(1072): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/www/bagis.cz/www/bagis.cz/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178