Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 10 % na vše nezlevněné do 31. 5. 2020 bs10v0520 V obchodě boardstar.cz

Zavřít

Menu

Bagmaster

Něco málo o Bagmaster

  • Česká firma
  • Téměř 20 let zkušeností
  • 3 letá záruka
  • Hlavní pobočka v Plzni
  • Vyváží i do zahraničí

Bagmaster založil PaedDr. Emil Blažek již v roce 2002, a to s jasným cílem. Vyrábět vysoce kvalitní školní batohy a aktovky nejen pro české děti. A to se mu také povedlo! Bagmaster je přední výrobce anatomických batohů, jehož produkty můžete najít také na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a dalších zemích EU.

Pro tuto společnost byl a také stále je klíčový „zdravý růst dětí“. Proto také, mimo jiné, vyvinula pro své batohy anatomický zádový systém kopírující dětskou páteř. Tento zádový systém navíc pomáhá lépe odvětrávat oblast zad a zvyšuje tak celkový komfort při nošení batohu. Další skvělou, ale hlavně užitečnou vychytávkou batohů Bagmaster jsou fixační prvky. Samozřejmostí je také bederní pás, který umožní lepší rozložení hmotnosti batohu a taktéž hrudní pás, který zase napomáhá ke správnému zafixování batohu na zádech.

Skvělou zprávou také je, že celý výrobní proces, od návrhů batohů a aktovek, přes výrobu až po samotnou expedici, je pod kontrolou společnosti, díky čemuž se Bagmaster může pyšnit vysokou kvalitou svých výrobků a poskytnout na ně krásnou, tříletou záruku. Další velkou předností batohů Bagmaster je používání velmi odolných materiálů a několikanásobné prošívání, díky kterému se batohy stávají prakticky nezničitelné.

  • 3 roky záruka

  • Zdravotní posudek

  • Symbol beruška

  • Top kvalita

Maskotem je Beruška

Maskotem je Beruška

Berušku neboli slunéčko sedmitečné, asi všichni známe. Malý brouček z čeledi slunéčkovitých, kterého můžete najít na mnoha místech naší planety. Oficiálně popsáno je jich dokonce až 5000 druhů. A právě toto roztomilé zvířátko si Bagmaster oficiálně vybral jako svůj symbol. Ale proč právě zmíněnou Berušku?

Klíčem je počáteční písmeno B, které je asociací jak slova batoh, tak také prvním písmenem příjmení majitele společnosti a zároveň také první písmenem názvu Bagmaster. Nebylo tedy co řešit, beruška se stala symbolem Bagmasteru a zdobí také dětskou kolekci školních batohů.

Zdravotní posudek

Zdravotní posudek

Některé, vybrané dětské řady batohů Bagmaster splňují kromě jiného také podmínky toho, jak přesně má vypadat školní batoh dle náležitostí Státního zdravotního ústavu. A to není vše, některé z nich se navíc pyšní přímo zdravotním posudkem vydaným Fakultou zdravotnických studií Západočeské Univerzity v Plzni. Tento posudek přímo upřesňuje důležitost velikosti a také propracování popruhů na ramenou, které korigují zatížení dětí v okolí krku a zad. Tyto popruhy také zabraňují vzniku tzv. řetězových poruch jako např. kloubní blokády, bolesti šíje, zad atd., což dokládá mimo jiné také podobný posudek, vydaný Lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v Plzni.

Nahoru