Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

Stylové pánské batohy ke všem příležitostem

Trendu batohů podlehli i muži! A není se čemu divit. Tento stylový a hlavně velmi praktický módní doplněk zdobí záda čím dál větší skupiny mužů a nemohou si jej vynachválit. Už dávno nejde jen o doplněk školáků či sportovců. Fanoušci batohů nosí svůj oblíbený kousek do města, do práce, na rande, zkrátka kamkoli. Ať už hledáte batoh na jakoukoli příležitosti, zajisté najdete ten pravý. Zrekapitulujte si s námi typy batohů. Máte je všechny?

Stylové pánské batohy ke všem příležitostem

Kožené

Asi mi dáte za pravdu, že nestylovější z batohů jsou právě ty kožené. Kožené batohy dokáží lusknutím prstu doladit každý pánský outfit. Ale co je na nich ze všeho nejlepší? Kvalitní materiály a preciznost, kterou vidíte na první pohled.

Do města

Hledáte pohodlný doplněk do města, do kterého uložíte vše potřebné? Zkuste batoh! Velmi praktický a pohodlný společník, díky kterému budete mít vše potřebné u sebe a k tomu volné ruce. Na výběr máte ze sportovnějších typů, elegantnějších ale i pestrobarevných modelů, které jsou nyní IN. Při výběru se ale kromě designu zaměřte také na velikost batohu. Kam všude jej budete nosit? Co v něm budete nosit? Bude obsah batohu těžší? Tyto i spoustu dalších otázek je dobré si předem promyslet.

Turistické

Co by to bylo za turistiku bez pořádného turistického batohu. Tento doplněk využijete na cestách snad nejvíce. Nebojte se do něj investovat a pořiďte si kousek, na který je opravdu spoleh. Kromě pevného a kvalitního materiálu dbejte při výběru také na vyztužení. Neméně důležité je také dostatečné množství přiměřeně velkých a dobře přístupných kapes tak, aby bylo využívání batohu na cestách co nejpříjemnější.

Vaky

Dalším z velmi oblíbených doplňků je vak. Není to sice ideální společník na turistiku či do práce, ale do města i do posilovny jej využijete denně. Vaky jsou vyráběny zpravidla v podobných velikostech. Co se ale výrazně liší je použitý materiál a design vaku.  Právě design je pro některé milovníky vaků klíčový. Stále výraznější a neotřelejší provedení vaků si získalo své fanoušky ve všech věkových kategoriích. Nemusíte se tedy obávat, že s vakem uvidíte jen školáky před hodinou tělocviku, jako tomu bylo dříve.

Pestrobarevné

Vzorované, plné barev a netradičních tvarů. Tak takové jsou mezi pány stále více oblíbené batohy. A čím více netradiční, tím lépe. Pokud jste tedy fanoušky zajímavých a neotřelých doplňků nebojte se, že byste v posledních letech v krámě nic nenašli. O širokou nabídku pestrobarevných batohů se mimo jiné postarali také velké, všem známé, značky jako O´neill, Puma a Eastpack.

Sportovní

S batohem do posilovny, na tenis, na fotbal nebo třeba do bazénu? Sportovní batohy jsou populární již pěknou řádku let. Mezi pány jsou nejvíce oblíbené sportovní batohy světoznámých značek, které jsou nejen kvalitní, ale i stylové.

25. 10. 2019

Nahoru