Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

Školní batohy Topgal

Hledáte kvalitní školní batoh? Pro ten pravý nemusíte chodit daleko. Krásně zpracované, ale hlavně velmi kvalitní školní batohy pro vás vyrábí česká firma TOPGAL. A nejsou to žádní žabaři. Batohům se věnují už pěknou řádku let. Ať už hledáte batoh pro prvňáčka či pro puberťáka, z jejich nabídky si vybere každý. Školní batohy mají navíc roztříděny 3 skupin.

Školní batohy Topgal @ instagram.com/topgalbags

Pro prvňáčky

Batohy Topgal pro prvňáčky jsou plně přizpůsobeny potřebách malého školáka v první třídě ZŠ. Vzhledem ke kvalitnímu zpracovnání ale vydrží až pět let. Batohy jsou krásně přizpůsobivé díky variabilitě ramenních popruhů a hrudnímu pásu. Nemusíte se tedy obávat, že by právě vašemu prváčkovi neseděl. Pokud chcete, aby dítě s batohem rostlo, je vhodné se vyvarovat pohádkových motivům na batohu a zaměřit se spíše na univerzální vzory, kterých má Topgal také nespočet. Pokud vybíráte školní batoh, není to samozřejmě jen o vzhledu. Dbejte na to, aby měl batoh anatomický zádový systém, široké popruhy, hrudní pás a po stranách bezpečnostní reflexní prvky.

Do 2. a 3. třídy

Školní batoh Topgal do 2. a 3. třídy je téměř totožný, jako ten pro prvňáčky. Rozdíl je ale v jeho velikosti a také počtu kapes, neboť již bere v potaz větší počet knih a školních pomůcek. Při výběru je také důležité klást důraz na anatomicky vytvarovaná záda, hrudní pás, nastavitelné popruhy a měkké polstrování. V batohu ale najdete také vychytávky, které se školákům zajisté budou hodit. Jednou z nich je například pružná kapsa na láhev, odolné dno či konstrukce, která zabraňuje překlápění a mnoho dalšího.

Zobrazit další produkty

Do 4. a 5. třídy

Pro zdravé záda každého školáka je důležité je nepřetěžovat. K tomuto poslouží také výběr lehkého batohu, kterých v nabídce Topgal najdete nespočet. Při výběru je také, jako u předchozích batohů, vhodné zkontrolovat, zda má batoh anatomicky tvarované záda, posuvné a široké popruhy a tak dále. Hodí se také vychytávky ve formě pružné kapsy na láhev, reflexních prvků, pevného dna či plastových nožek.

Zobrazit další produkty

Pokud Vás produkdy Topgal zaujaly, přečtěte si o této společnosti více v našem průvodci.

31. 7. 2019

Nahoru