Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 5 % na vše nezlevněné do 31. 1. 2020 QS6Z36VM V obchodě kabelecky.cz

Zavřít

Menu

Školní batohy Topgal

Hledáte kvalitní školní batoh? Pro ten pravý nemusíte chodit daleko. Krásně zpracované, ale hlavně velmi kvalitní školní batohy pro vás vyrábí česká firma TOPGAL. A nejsou to žádní žabaři. Batohům se věnují už pěknou řádku let. Ať už hledáte batoh pro prvňáčka či pro puberťáka, z jejich nabídky si vybere každý. Školní batohy mají navíc roztříděny 3 skupin.

Školní batohy Topgal @ instagram.com/topgalbags

Pro prvňáčky

Batohy Topgal pro prvňáčky jsou plně přizpůsobeny potřebách malého školáka v první třídě ZŠ. Vzhledem ke kvalitnímu zpracovnání ale vydrží až pět let. Batohy jsou krásně přizpůsobivé díky variabilitě ramenních popruhů a hrudnímu pásu. Nemusíte se tedy obávat, že by právě vašemu prváčkovi neseděl. Pokud chcete, aby dítě s batohem rostlo, je vhodné se vyvarovat pohádkových motivům na batohu a zaměřit se spíše na univerzální vzory, kterých má Topgal také nespočet. Pokud vybíráte školní batoh, není to samozřejmě jen o vzhledu. Dbejte na to, aby měl batoh anatomický zádový systém, široké popruhy, hrudní pás a po stranách bezpečnostní reflexní prvky.

Do 2. a 3. třídy

Školní batoh Topgal do 2. a 3. třídy je téměř totožný, jako ten pro prvňáčky. Rozdíl je ale v jeho velikosti a také počtu kapes, neboť již bere v potaz větší počet knih a školních pomůcek. Při výběru je také důležité klást důraz na anatomicky vytvarovaná záda, hrudní pás, nastavitelné popruhy a měkké polstrování. V batohu ale najdete také vychytávky, které se školákům zajisté budou hodit. Jednou z nich je například pružná kapsa na láhev, odolné dno či konstrukce, která zabraňuje překlápění a mnoho dalšího.

Zobrazit další produkty

Do 4. a 5. třídy

Pro zdravé záda každého školáka je důležité je nepřetěžovat. K tomuto poslouží také výběr lehkého batohu, kterých v nabídce Topgal najdete nespočet. Při výběru je také, jako u předchozích batohů, vhodné zkontrolovat, zda má batoh anatomicky tvarované záda, posuvné a široké popruhy a tak dále. Hodí se také vychytávky ve formě pružné kapsy na láhev, reflexních prvků, pevného dna či plastových nožek.

Zobrazit další produkty

Pokud Vás produkdy Topgal zaujaly, přečtěte si o této společnosti více v našem průvodci.

31. 7. 2019

Nahoru