Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

Pánové, překvapte svou milou!
Tipy na valentýnské dárky jsou tu

Valentýn za dveřmi a vy pořád nevíte, čím udělat vaší milované opravdovou radost? Nevadí pánové, ještě stíháte. Sestavili jsme pro Vás pár tipů, kterými tu svou vyvolenou zajisté dostanete do kolen. Miluje cestování, sport nebo módu? Skvělé, tak to jste v suchu. V nabídce totiž máme cestovní kurfy, tašky, překrásné batohy a mnoho dalšího.

Pánové, překvapte svou milou! Tipy na valentýnské dárky jsou tu

Sportovní taška

Chodí Vaše drahá polovička ráda do posilovny, plave nebo se pravidelně oddává józe? Udělejte jí radost novou praktickou, sportovní taškou, kterou využije denně a zajisté si při tom na Vás vzpomene. Výběr je opravdu široký. Za nás můžeme doporučit sportovní tašky UNDER ARMOUR , Reebok či Puma. Mrkněte na ně.

Elegantní batoh

Miluje Vaše nejmilejší módu? Udělejte jí radost krásným stylovým batůžkem. Tento vkusný a zároveň praktický dárek vykouzlí úsměv na rtech snad každé ženě. Na výběr je přitom spousta barev, motivů i tvarů. Stačí si jen vybrat. Nás nikdy neomrzí batohy Tamaris  a Calvin Klein.

Cestovní kufr

Chystáte se vzít svou milou na dovolenou nebo jste jen vypozorovali, že její kufr už si svá léta slávy prožil? V tom případě není lepší příležitost než jí pořídit krásný nový kousek. A klidně i tématicky červený, který v sekundě najde i na tom největším letišti. Mrkněte na krásné, červené cestovní kufry. A pst..máme i jiné barvičky.

Cestovní tašky

Krásná cestovní taška, která se navíc hodí klidně i třeba do posilovny, to je sen každé ženy. A v American Tourister to velmi dobře vědí. Mrkněte na jejich stylové cestovní tašky v nejrůznějších barvách.

Přece jen jsme se Vám netrefili do vkusu? Možná Vám pomůže článek s našimi tipy na dárky pro ženy

7. 2. 2019

Nahoru