Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Menu

Kabelky v ohrožení!
Objevte kouzlo dámských batohů

Dámská kabelka je sice klasika, hektická doba i bolavá záda ale volají po změně. Aktuálním trendem se stávají dámské batohy, které jsou praktické a zároveň dobře vypadají. Prozradíme vám, proč se do nich zamilujete i vy

Kabelky v ohrožení! Objevte kouzlo dámských batohů

Vaše záda vám poděkují

Pravidelná chůze s kabelkou se na ženském těle výrazně podepisuje, a to zdravotně i esteticky. Nošení kabelky na jednom rameni totiž způsobuje nehezké dysbalance a bolavá záda. Adekvátnost zátěže často přeceníme, a tak nám vychýlení jednoduše zůstává. S dámským batůžkem je ale správné držení těla hračka! Díky dvěma ramenním popruhům se váha rovnoměrně rozloží a vaše páteř vydechne úlevou.

Volné ruce se hodí

Kromě rovných zad vám dámský batoh zajistí i svobodu pohybu. Kabelka zavěšená na rameni i ta, kterou neustále držíte v ruce, jednoduše překáží. S batohem budete mít volné ruce, pro které jistě najdete vhodné využití, ať už to bude kelímek s ranní kávou, kornoutek lahodné zmrzliny nebo ruka vašeho partnera. 😊

Dostatek prostoru zajištěn

Kabelku jsme tak trochu diskvalifikovali a nosit věci po kapsách se pro dámu nehodí. Kam tedy se všemi těmi nezbytnostmi? Dámský batoh vám nabídne přesně tolik prostoru, kolik při svých každodenních pochůzkách potřebujete. Pokud nosíte jen drobnosti, vybírejte z menších batůžků Zwei. Patří-li k vaší povinné výbavě i dokumenty nebo notebook, mrkněte na business batohy Hedgren nebo Golla .

Styl a elegance bez kompromisů

Představu, že se batohy hodí jen na sport, hoďte za hlavu. Batohů, které v sobě snoubí eleganci a praktické výhody, je již víc než dost. Nemusíte se kvůli nim vzdávat podpatků a sukní, ani se spokojit s nevýraznými šedivými odstíny. Vyberte si přesně takovou barvu a tvar, které podtrhnou váš jedinečný styl a budou v souladu s vaším životním stylem.

Volba je na vás

Pokud je pro vás kromě hezkého designu důležitý i způsob výroby vašeho každodenního společníka, pak vás jistě zaujmou dámské batohy Vaude. Mrkněte například na batůžek Vaude Balsa  vyrobený z organické bavlny a konopí. Jedná se o ekologický a recyklovatelný materiál příjemný na dotyk, který ale nijak nebrání slušivému provedení.

A pokud se neumíte rozhodnout, zda je vašemu srdci bližší taška či batoh, jednoduše si dopřejte možnost volby. S modelem Vaude Counterpart II  získáte praktického obojživelníka, který poslouží jako batůžek i jako elegantní taška.

Jak tedy dámský batoh vybrat?

Dámský batoh do města vybírejte především podle toho, co od něj očekáváte. Mohou vám pomoci následující otázky:

• Potřebuji kapsu na notebook?
• Jaký materiál je mi bližší – kůže, polyester či ekologický?
• Jaká barva se bude hodit k mým svrškům?
• Potřebuji spoustu kapes nebo mi vyhovuje minimalistické provedení?

Pak už jen dejte prostor své intuici a vyberte si ten pravý batůžek, který vám bude spolehlivě krýt záda. 😊

 

8. 11. 2018

Nahoru