Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sleva 5 % na vše do 15. 9. 2019 QS6Z36VM V obchodě kabelecky.cz

Zavřít

Menu

Dárky pro muže

Vánoce se pomaličku blíží a vy pořád nevíte, čím obdarovat svého blízkého? Máme pro vás pár osvědčených produktů, se kterými zajisté nešlápnete vedle. Kvalitní batoh či taška jako dárek? Jen blázen by je nechal ležet pod stromečkem. Mrkněte na naše tipy a nechte se inspirovat.

Dárky pro muže

Batohy na notebook

Znáte muže, který se bez notebooku nehne ani na krok? Udělejte mu radost krásným batohem přímo na notebook, se kterým bude mít svého „miláčka“ stále u sebe.
Krásné batohy najdete například u značky Travelite či  American Tourister.

Tašky přes rameno

Do města, na pivko, na cesty..Taška přes rameno se vždy hodí. Praktickým kouskem je především malá taška přes rameno ideální na peněženku, mobil a klíče. Takové pro vás má mimo jiné i značka Converse.

Kožené tašky

Kůže je kůže, to uzná snad každý. Pokud tedy chcete udělat svému blízkému radost opravdu kvalitní taškou. S kůží zajisté nešlápnete vedle.

Sportovní tašky

Chodí váš muž, přítel, bratr či kamarád do posilovny? Ideálním dárkem je pro něj pořádná sportovní taška, kdo které si uloží vše potřebné. A pokud se do posilovny teprve chystá shodit vánoční kila, nová taška bude krásnou motivací začít. Krásné tašky nabídnou například značky Adidas  či Reebok.

Cestovní tašky

Znáte nějakého cestovatele? Každý, kdo rád cestuje, zajisté ocení novou cestovní tašku. Prostornou, s praktickými kapsami a příjemným povrchem. Takovou, za kterou se nebude muset stydět i na druhém konci světa.
Zkuste například produkty značek Travelite  a Mammut.

Aktovky

Pro muže, kteří si potrpí na každičkém detailu svého outfitu a jsou vždy elegantně oblečení, se náramně hodí aktovka. Tento doplněk totiž každému muži dodá šmrnc a eleganci. A navíc, pořádná aktovka je ideální do práce. Prohlédněte si aktovky Reabags, jsou překrásné.

Tak co, vybrali jste? My doufáme, že ano. A pozor!
Přestože se blíží Vánoce, radost svému muži můžete udělat kdykoli :)

26. 11. 2018

Nahoru